Yüksekokul Komisyonları

Yönetim

Yüksekokul Komisyonları

Küçült Yazı Tipi Büyüt

EĞİTİM KOMİSYONU VE STAJ UYGULAMA KURULU

 

Öğr. Gör. Çağatay KONBUL

Başkan

Prof. Dr. Kemal BARIŞ

Üye

Doç. Dr. Sibel AYDEMİR

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Suat ÖZTÜRK

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet BOSTANCI

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Veli AKARSU

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Fuad ALHAJOMAR

Üye

Öğr. Gör. Fatih ERDOĞAN

Üye

Öğr. Gör. Halime BARUTÇU

Üye

Öğr. Gör. Dr. Seda AKDUMAN

Üye

 

 

KALİTE KOMİSYONU

 

Prof. Dr. Okan SU

Başkan

Öğr. Gör. İbrahim Alper GEDİK

Üye

Öğr. Gör. Çağatay KONBUL

Üye

Prof. Dr. Kemal BARIŞ

Üye

Doç. Dr. Sibel AYDEMİR

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Veli AKARSU

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Suat ÖZTÜRK

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet BOSTANCI

Üye

Öğr. Gör. Dr. Seda AKDUMAN

Üye

Öğr. Gör. Halime BARUTÇU

Üye

Öğr. Gör. Fatih ERDOĞAN

Üye

Yük. Sek. Metin KÜÇÜKALİ

Üye

 

 

DERS PLANLAMA ve SINAV KOMİSYONU

 

Öğr. Gör. Çağatay KONBUL

Başkan

Öğr. Gör. Umut DÖKEL

Üye

Öğr. Gör. Uğur KÖROĞLU

Üye

Öğr. Gör. Dr. Hasan KARAKUZU

Üye

Öğr. Gör. Dr. Ahmet İlkkan AÇIKGÖZ

Üye

Öğr. Gör. Dr. Nehir UYAR

Üye

Öğr. Gör. Kansu ÖZÇELİK

Üye

Öğr. Gör. Hüseyin MUNGAN

Üye

Öğr. Gör. Volkan EREN

Üye

Arş. Gör. Dr. Emre GÜNAY

Üye

 

 

MEZUNLARI, İLİŞİĞİ KESİLENLERİ İNCELEME KOMİSYONU

 

Doç. Dr. Özgür YILMAZ

Başkan

Doç. Dr. Sibel AYDEMİR

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Veli AKARSU

Üye

Öğr. Gör. Halime BARUTÇU

Üye

Öğr. Gör. Fatih ERDOĞAN

Üye

Öğr. Gör. Dilek MÜTEVELLİ

Üye

Öğr. Gör. Hüseyin MUNGAN

Üye

Öğr. Gör. Çağatay KONBUL

Üye

 

 

WEB VE İLETİŞİM HİZMETLERİ KOMİSYONU

 

Öğr. Gör. İbrahim Alper GEDİK

Başkan

Öğr. Gör. Umut DÖKEL

Üye

Öğr. Gör. Mustafa Serkan SEZER

Üye

Arş. Gör. Dr. Emre GÜNAY

Üye

 

 

BURS VE KREDİ KOMİSYONU

 

Öğr. Gör. İbrahim Alper GEDİK

Başkan

Doç. Dr. Özgür YILMAZ

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Suat ÖZTÜRK

Üye

Öğr. Gör. Dr. Seda AKDUMAN

Üye

Öğr. Gör. Dilek MÜTEVELLİ

Üye

Öğr. Gör.Halime BARUTÇU

Üye

Yük. Sek. Metin KÜÇÜKALİ

Üye

 

 

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER KOMİSYONU

 

Öğr. Gör. Fatih ERDOĞAN

Başkan

Öğr. Gör. Sonay ÇALIŞOĞLU

Üye

Öğr. Gör. Ceyda DEMİR LALE

Üye

Öğr. Gör. Mestinaz GÜNDAŞ

Üye

 

 

TÖRENLER VE SOSYAL FAALİYETLER KOMİSYONU

 

Öğr. Gör. İbrahim Alper GEDİK

Başkan

Doç. Dr. Özgür YILMAZ

Üye

Doç. Dr. Sibel AYDEMİR

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Suat ÖZTÜRK

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Fuad ALHAJOMAR

Üye

Öğr. Gör. Dr. Hasan KARAKUZU

Üye

Öğr. Gör. Dr. Seda AKDUMAN

Üye

Öğr. Gör. Halime BARUTCU

Üye

Öğr. Gör. Umut DÖKEL

Üye

Öğr. Gör. Dr. Ahmet İlkkan AÇIKGÖZ

Üye

Öğr. Gör. Mustafa Serkan SEZER

Üye

Öğr. Gör. Hüseyin MUNGAN

Üye

Öğr. Gör. Dilek MÜTEVELLİ

Üye

Öğr. Gör. Tuğba TÜFEKÇİ

Üye

Öğr. Gör. Zübeyda GÜLTEN

Üye

Öğr. Gör. Pelin SAKIZ

Üye

Öğr. Gör. Sündüs GEDİK

Üye

Öğr. Gör. Özlem Nur DEMİRCAN KURT

Üye

Öğr. Gör. Dr. Nehir UYAR

Üye

Öğr. Gör. Uğur KÖROĞLU

Üye

Öğr. Gör. Çağatay KONBUL

Üye

Öğr. Gör. Fatih ERDOĞAN

Üye

Öğr. Gör. Ceyda DEMİR LALE

Üye

Öğr. Gör. Sonay ÇALIŞOĞLU

Üye

Öğr. Gör.Volkan EREN

Üye

Öğr. Gör. Dr. Cihat ÇELİK

Üye

Öğr. Gör. Kansu ÖZÇELİK

Üye

Öğr. Gör. Mestinaz GÜNDAŞ

Üye

Arş. Gör. Dr. Emre GÜNAY

Üye

 

 

STAJ VE EDE DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

 

Öğr. Gör. Çağatay KONBUL

Başkan

Doç. Dr. Özgür YILMAZ

Üye

Öğr Gör. Zübeyda GÜLTEN

Üye

Öğr. Gör. Dilek MÜTEVELLİ

Üye

Öğr. Gör. Uğur KÖROĞLU

Üye

Öğr. Gör. Dr. Nehir UYAR

Üye

Öğr. Gör. Çağatay KONBUL

Üye

Öğr. Gör. Tuğba TÜFEKÇİ

Üye

Öğr. Gör. Dr. Ahmet İlkkan AÇIKGÖZ

Üye

Öğr. Gör. Mustafa Serkan SEZER

Üye

Öğr. Gör. Sündüs GEDİK

Üye

Öğr. Gör. Umut DÖKEL

Üye

Öğr. Gör. Sonay ÇALIŞOĞLU

Üye

Öğr. Gör. Ceyda DEMİR LALE

Uye

Öğr. Gör. Hüseyin MUNGAN

Üye

Öğr. Gör. Pelin SAKIZ

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Fuad ALHAJOMAR

Üye

 

 

SPOR VE KÜLTÜREL ETKİNLİKLER KOMİSYONU

 

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet BOSTANCI

Başkan

Öğr. Gör. Dr. Hasan KARAKUZU

Üye

Öğr. Gör. Dr. Seda AKDUMAN

Üye

Öğr. Gör. Halime BARUTCU

Üye

Öğr. Gör. Umut DÖKEL

Üye

Öğr. Gör. Dr. Ahmet İlkkan AÇIKGÖZ

Üye

Öğr. Gör. Mustafa Serkan SEZER

Üye

Öğr. Gör. Hüseyin MUNGAN

Üye

Öğr. Gör. Dilek MÜTEVELLİ

Üye

Öğr. Gör. Tuğba TÜFEKÇİ

Üye

Öğr. Gör. Zübeyda GÜLTEN

Üye

Öğr. Gör. Pelin SAKIZ

Üye

Öğr. Gör. Sündüs GEDİK

Üye

Öğr. Gör. Özlem Nur DEMİRCAN KURT

Üye

Öğr. Gör. Dr. Nehir UYAR

Üye

Öğr. Gör. Uğur KÖROĞLU

Üye

Öğr. Gör. Fatih ERDOĞAN

Üye

Öğr. Gör. Ceyda DEMİR LALE

Üye

Öğr. Gör. Sonay ÇALIŞOĞLU

Üye

Öğr. Gör.Volkan EREN

Üye

Öğr. Gör. Dr. Cihat ÇELİK

Üye

Öğr. Gör. Dr. Figen TOPRAKDELEN

Üye

Öğr. Gör. Kansu ÖZÇELİK

Üye

Öğr. Gör. Mestinaz GÜNDAŞ

Üye

Arş. Gör. Dr. Emre GÜNAY

Üye

 

 

 

ZONGULDAK MESLEK YÜKSEKOKULU YAYIN ALT KOMİTESİ

 

Doç. Dr. Özgür YILMAZ

Başkan

Dr. Öğr. Üyesi Fuad ALHAJOMAR

Üye

Öğr. Gör. Dr. Cihat ÇELİK

Üye

 

 

 

 

YEDEK ÜYELER

 

Dr. Öğr. Üyesi Suat ÖZTÜRK

Üye

Öğr. Gör. Hüseyin MUNGAN

Üye

 

 

FARABİ VE ERASMUS KOORDİNATÖRLÜĞÜ KOMİSYONU

 

Öğr. Gör. Çağatay KONBUL

Başkan

Prof. Dr. Kemal BARIŞ

Üye

Doç. Dr. Sibel AYDEMİR

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Suat ÖZTÜRK

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Fuad ALHAJOMAR

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet BOSTANCI

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Veli AKARSU

Üye

Öğr. Gör. Halime BARUTÇU

Üye

Öğr. Gör. Dr. Seda AKDUMAN

Üye

Öğr. Gör. Dilek MÜTEVELLİ

Üye

Öğr. Gör. Fatih ERDOĞAN

Üye

Öğr. Gör. Uğur KÖROĞLU

Üye

 

 

Dr. Öğr.ÜYESİ KADROSUNA ATANACAKLARI DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

 

Prof. Dr. Okan SU

Başkan

Prof. Dr. Kemal BARIŞ

Üye

Doç. Dr. Sibel AYDEMİR

Üye

 

 

YEDEK ÜYELER

 

Doç. Dr. Özgür YILMAZ

Üye

Dr. Öğr. Üyesi Suat ÖZTÜRK

Üye

 

 

ÖĞRENCİ DANIŞMANLIĞI KOMİSYONU

 

Öğr. Gör. Çağatay KONBUL

Başkan

Öğr. Gör. Mustafa Serkan SEZER

Üye

Öğr. Gör. Hüseyin MUNGAN

Üye

Arş. Gör. Dr. Emre GÜNAY

Üye

 

 

ELEKTRONİK VE OTOMASYON BÖLÜMÜ MUAFİYET VE İNTİBAK KOMİSYONU

 

Dr. Öğr. Üyesi Suat ÖZTÜRK

Başkan

Öğr. Gör. Dr. Ahmet İlkkan AÇIKGÖZ

Üye

Öğr. Gör. Mustafa Serkan SEZER

Üye

 

 

MİMARLIK VE ŞEHİR PLANLAMA BÖLÜMÜ İNTİBAK KOMİSYONU

 

Dr. Öğr. Üyesi Veli AKARSU

Başkan

Öğr. Gör. Dr. Nehir UYAR

Üye

Öğr. Gör. Uğur KÖROĞLU

Üye

 

 

MUHASEBE VE VERGİ BÖLÜMÜ MUAFİYET VE İNTİBAK KOMİSYONU

 

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet BOSTANCI

Başkan

Öğr. Gör. Dilek MÜTEVELLİ

Üye

Öğr. Gör. Kansu ÖZÇELİK

Üye

 

 

 

 

 

YÖNETİM VE ORGANİZASYON BÖLÜMÜ MUAFİYET VE İNTİBAK KOMİSYONU

 

Doç. Dr. Sibel AYDEMİR

Başkan

Öğr. Gör. Çağatay KONBUL

Üye

Öğr. Gör. İbrahim Alper GEDİK

Üye

 

 

OTEL, LOKANTA VE İKRAM HİZMETLERİ BÖLÜMÜ MUAFİYET VE İNTİBAK KOMİSYONU

 

Öğr. Gör. Halime BARUTÇU

Başkan

Öğr. Gör. Sündüs GEDİK

Üye

Öğr. Gör. Umut DÖKEL

Üye

 

 

GÖRSEL İŞİTSEL TEKNİKLER VE MEDYA YAPIMCILIĞI BÖLÜMÜ MUAFİYET VE İNTİBAK KOMİSYONU

 

Öğr. Gör. Fatih ERDOĞAN

Başkan

Öğr. Gör. Sonay ÇALIŞOĞLU

Üye

Öğr. Gör. Ceyda DEMİR LALE

Üye

 

 

ELEKTRİK VE ENERJİ BÖLÜMÜ MUAFİYET VE İNTİBAK KOMİSYONU

 

Dr. Öğr. Üyesi Fuad ALHAJOMAR

Başkan

Dr. Öğr. Üyesi Suat ÖZTÜRK

Üye

Öğr. Gör. Çağatay KONBUL

Üye

 

 

İNŞAAT BÖLÜMÜ MUAFİYET VE İNTİBAK KOMİSYONU

 

Öğr. Gör. Dr. Seda AKDUMAN

Başkan

Öğr. Gör. Hüseyin MUNGAN

Üye

Öğr. Gör. Pelin SAKIZ

Üye

 

 

MADENCİLİK VE MADEN ÇIKARMA BÖLÜMÜ MUAFİYET VE İNTİBAK KOMİSYONU

 

Prof. Dr. Kemal BARIŞ

Başkan

Doç. Dr. Özgür YILMAZ

Üye

Arş. Gör. Dr. Emre GÜNAY

Üye