Öğrenci Toplulukları

Öğrenci

Öğrenci Toplulukları

Küçült Yazı Tipi Büyüt

SPOR VE SANAT TOPLULUĞU

Topluluğun amacı, Zonguldak Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin ders dışı sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif etkinlikler etrafında kendilerini özgür ve çağdaş bir şekilde ifade edebilmeleri amacıyla gerçekleştirebilecekleri sosyal, düşünsel ve kültürel bağlamdaki faaliyetleri için bir çatı oluşturmak ve işbirliği içinde, kendi ilgi alanlarında gelişim şansı verip, bilgi ve deneyimlerini arttırmaları için altyapı çalışmalarına da destek vermektir.

TEKNİK BİLİMLER TOPLULUĞU

Topluluğun amacı, Zonguldak Meslek Yüksekokulu’na kayıtlı öğrencilerin ve öğretim elemanlarının bilim ve teknoloji alanlarında araştırma, proje, seminer, teknik gezi vb. gibi çeşitli bilimsel etkinliklerde bulunmak, buna yönelik destekleri sağlamak, Üniversite bünyesinde benzer çalışmalar yapan topluluklar arasında iletişim ortamı oluşturmak.

TURİZM TOPLULUĞU

Topluluğun amacı, ülke ve bölge turizmini sosyal, kültürel faaliyetler düzenleyerek toplum ve Zonguldak Meslek Yüksekokulu öğrencileri arasında turizm bilincinin artmasını sağlamak, üniversitemizde yayınlanan gazete ve dergilerde kulübümüzün çalışmalarına yer vermek, turizm amaçlı kaynak temini için turizm kütüphanesini oluşturmak ve destek vermektir.