Başarılı Yönetmenler Radyo Televizyon Programcılığı Öğrencileriyle Buluştu

Başarılı Yönetmenler Radyo Televizyon Programcılığı Öğrencileriyle Buluştu

Küçült Yazı Tipi Büyüt

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi, Radyo Televizyon programcılığı programı öğrencileri başarılı yönetmenler Kemal DANACI ve Onur ÖZCAN ile “Sinema TV Sektörünün Yıldızları Öğrencilerle Buluşuyor” etkinliği kapsamında ZMYO’lu Radyo Televizyon öğrencileriyle buluştu.

Moderatörlüğünü ZBEUN Zonguldak Meslek Yüksekokulu Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı bölümü Radyo Televizyon Programcılığı Programı Öğr.Gör. Serkan BOZKURT’un üstlendiği söyleşi, ZMYO S01 Konferans Salonu’nda 13:30’da gerçekleşti. Etkinlikte bilgi, deneyim ve sektör tecrübelerini öğrencilerle paylaşan Yönetmenler, genç meslektaşlarına tavsiyelerde bulundu. Etkinliğe Radyo, Televizyon Programı öğrencileri yoğun bir katılım sağladı.

Etkinliğin sonunda öğrencilerin sorularını yanıtlayan Yönetmen Kemal DANACI ve Görüntü Yönetmeni Onur ÖZCAN’a Moderatör Öğr. Gör. Serkan BOZKURT tarafından “Teşekkür Belgesi” verildi. Öğrenciler Başarılı Yönetmenlerle hatıra resmi çektirdikten sonra etkinlik sona erdi.Yayınlanma Tarihi : 05.12.2022