Yönetim
Yüksekokul Komisyonları

EĞİTİM VE STAJ UYGULAMA KOMİSYONU

Dr. Öğr. Üyesi Emel KESİM Başkan
Doç. Dr. Kemal BARIŞ Üye
Doç. Dr. Ebru KILIÇAY Üye
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa YÜCE Üye
Dr. Öğr. Üyesi Veli AKARSU Üye
Öğr. Gör. Fatih ERDOĞAN Üye
Öğr. Gör. Halime BARUTÇU Üye
Öğr. Gör. Seda DUYAR ÜYE

MEZUNLARI, İLİŞİĞİ KESİLENLERİ İNCELEME KOMİSYONU

Doç. Dr. Okan SU Başkan
Doç Dr.  Ebru KILIÇAY Üye
Dr. Öğr. Üyesi Veli AKARSU Üye
Dr. Öğr. Üyesi Sibel AYDEMİR Üye
Öğr. Gör. Kemal YAVUZ Üye
Öğr. Gör. Seda DUYAR Üye
Öğr. Gör. Halime BARUTCU Üye
Öğr. Gör. Çağatay KONBUL Üye
Öğr. Gör. Fatih ERDOĞAN Üye

YÖNETİM VE ORGANİZASYON BÖLÜMÜ MUAFİYET VE İNTİBAK KOMİSYONU

Dr. Öğr. Üyesi Emel KESİM Başkan
Öğr. Gör. Hasan Tezcan UYSAL Üye
Öğr. Gör. Feriha BALEKOĞLU Üye

MUHASEBE VE VERGİ BÖLÜMÜ MUAFİYET VE İNTİBAK KOMİSYONU

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa YÜCE Başkan
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet BOSTANCI Üye
Öğr.Gör. Kemal YAVUZ Üye

OTEL LOK. VE İKRAM HİZMETLERİ BÖLÜMÜ MUAFİYET VE İNTİBAK KOMİSYONU

Öğr. Gör. Halime BARUTCU Başkan
Öğr. Gör. İbrahim Alper GEDİK Üye
Öğr. Gör. Umut DÖKEL Üye

GÖRSEL İŞİTSEL TEKN. VE MEDYA YAP. BÖLÜMÜ MUAFİYET VE İNTİBAK KOMİSYONU

Öğr. Gör. Fatih ERDOĞAN Başkan
Öğr. Gör. Ceyda DEMİR Üye
Öğr. Gör. Sonay ÇALIŞOĞLU Üye

ELEKTRONİK VE OTOMASYON BÖLÜMÜ MUAFİYET VE İNTİBAK KOMİSYONU

Doç Dr. Ebru KILIÇAY Başkan
Öğr. Gör. Mustafa Serkan SEZER Üye
Öğr. Gör. Ahmet İlkkan AÇIKGÖZ Üye

İNŞAAT BÖLÜMÜ MUAFİYET VE İNTİBAK KOMİSYONU

Öğr. Gör. Seda DUYAR Başkan
Öğr. Gör. Hüseyin MUNGAN Üye
Öğr. Gör. Pelin ÇIKLAİBLİKÇİ Üye

MADENCİLİK VE MADEN ÇIKARMA BÖLÜMÜ MUAFİYET VE İNTİBAK KOMİSYONU

Doç. Dr. Kemal BARIŞ Başkan
Doç. Dr. Okan SU Üye
Dr. Öğr. Üyesi Bülent HANER Üye

MİMARLIK VE ŞEHİR PLANLAMA BÖLÜMÜ İNTİBAK KOMİSYONU

Dr. Öğr. Üyesi Veli AKARSU Başkan
Öğr.Gör. Nehir UYAR Üye
Öğr. Gör. Uğur KÖROĞLU Üye

TÖRENLER, SOSYAL FAALİYETLER KOMİSYONU

Dr. Öğr. Üyesi Emel KESİM Başkan
Doç Dr. Özgür YILMAZ Üye
Dr. Öğr. Üyesi Sibel AYDEMİR Üye
Öğr. Gör. Ahmet İlkkan AÇIKGÖZ Üye
Öğr. Gör. Ceyda DEMİR Üye
Öğr. Gör. Feriha BALEKOĞLU Üye
Öğr. Gör. Halime BARUTCU Üye
Öğr. Gör. Hasan Tezcan UYSAL Üye
Öğr. Gör. İbrahim Alper GEDİK Üye
Öğr. Gör. Kemal YAVUZ Üye
Öğr. Gör. Çağatay KONBUL Üye
Öğr. Gör. Fatih ERDOĞAN Üye
Öğr. Gör. Mustafa Serkan SEZER Üye
Öğr. Gör. Nehir UYAR Üye
Öğr. Gör. Seda COŞKAN Üye
Öğr. Gör. Uğur KÖROĞLU Üye
Öğr. Gör. Umut DÖKEL Üye
Öğr. Gör. Zübeyde GÜLTEN Üye
Öğr. Gör. Hüseyin MUNGAN Üye
Öğr. Gör. Pelin ÇIKLAİBLİKÇİ Üye
Öğr. Gör. Figen Erol DEMİR Üye
Öğr. Gör. Hasan KARAKUZU Üye
Arş. Gör. Emre GÜNAY Üye

SPOR ve KÜLTÜREL ETKİNLİKLER KOMİSYONU

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet BOSTANCI Başkan
Öğr. Gör. Uğur KÖROĞLU Üye
Öğr. Gör. Mustafa Serkan SEZER Üye
Öğr. Gör. Kemal YAVUZ Üye
Öğr. Gör. Çağatay KONBUL Üye
Öğr. Gör. Ceyda DEMİR Üye
Öğr. Gör. Hasan KARAKUZU Üye
Öğr. Gör. Hüseyin MUNGAN Üye
Öğr. Gör. Serkan BOZKURT Üye

BURS VE KREDİ KOMİSYONU

Öğr. Gör. İbrahim Alper GEDİK Başkan
Doç. Dr. Özgür YILMAZ Üye
Dr. Öğr. Üyesi Dr. Bülent HANER Üye
Öğr. Gör. Feriha BALEKOĞLU Üye
Öğr. Gör. Zübeyde GÜLTEN Üye
Yük. Sek. Muazzes ŞALLI Üye

STAJ VE EDE (ENDÜSTRİYE DAYALI EĞİTİM) DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

Doç. Dr. Kemal BARIŞ Başkan
Doç. Dr. Özgür YILMAZ Üye Maden-Maden Tekn.
Dr. Öğr. Figen Erol DEMİR Üye İşletme (N.Ö.)
Dr. Öğr. Feriha BALEKOĞLU Üye İşletme (İ.Ö.)
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet BOSTANCI Üye Muhasebe ve Vergi Uyg. (N.Ö.)
Öğr.Gör. Hasan Tezcan UYSAL Üye Lojistik (N.Ö.)
Öğr.Gör. Heseyin MUNGAN Üye İnşaat Teknolojisi (N.Ö.)
Öğr.Gör. Heseyin MUNGAN Üye İnşaat Teknolojisi (İ.Ö.)
Öğr.Gör. Ahmet İlkkan AÇIKGÖZ Üye Biyomedikal Cihaz Tek. (N.Ö.)
Öğr.Gör. Mustafa Serkan SEZER Üye Biyomedikal Cihaz Tek. (İÖ.)
Öğr.Gör. Kemal YAVUZ Üye Muhasebe ve Vergi Uyg. (İ.Ö.)
Öğr.Gör. Zübeyde GÜLTEN Üye Muhasebe ve Vergi Uyg. (N.Ö.)
Öğr.Gör. Feriha BALEKOĞLU Üye İşletme Yönetimi (İ.Ö.)
Öğr. Gör. Hasan Tezcan UYSAL Üye Lojistik (N.Ö.)
Öğr.Gör. Çağatay KONBUL Üye Lojistik (İ.Ö.)
Öğr.Gör. Umut DÖKEL Üye Turizm Otel İşl. (İ.Ö.)
Öğr.Gör. Halime BARUTÇU Üye Turizm Otel İşl. (N.Ö.)
Öğr.Gör. Ceyda DEMİR Üye Radyo ve Tv. Prog. (İ.Ö.)
Öğr.Gör. Sonay ÇALIŞOĞLU Üye Radyo ve Tv. Prog. (N.Ö.)
Öğr. Gör. Uğur KÖROĞLU Üye Harita ve Kadastro (İ.Ö.)
Öğr. Gör. Nehir UYAR Üye Harita ve Kadastro (N.Ö.)

WEB VE İLETİŞİM HİZMETLERİ KOMİSYONU

Öğr. Gör. İbrahim Alper GEDİK Başkan
Öğr. Gör. Mustafa Serkan SEZER Üye
Öğr. Gör. Umut DÖKEL Üye
Arş. Gör. Emre GÜNAY Üye
Öğr. Gör. Mesut AKTOGAN Üye

FARABİ, ERASMUS VE MEVLANA KOORDİNATÖRLÜĞÜ KOMİSYONU

Dr. Öğr. Üyesi Emel KESİM Başkan
Doç. Dr. Kemal BARIŞ Madencilik ve Maden Çıkarma
Doç. Dr. Üyesi Ebru KILIÇAY Elektronik ve Otomasyon
Öğr. Gör. Kemal YAVUZ Muhasebe ve Vergi
Öğr. Gör. Hasan Tezcan UYSAL Yönetim ve Organizasyon
Öğr. Gör. Seda DUYAR İnşaat
Öğr. Gör. İbrahim Alper GEDİK Otel, Lokanta ve İkran Hizm.
Öğr. Gör. Fatih ERDOĞAN Gör. İşit. Tekn. ve Medya Yap.
Öğr. Gör. Uğur KÖROĞLU Mim. ve Şehir Planlama

DERS PLANLAMA VE SINAV KOMİSYONU

Dr. Öğr. Üyesi Emel KESİM Başkan
Öğr.Gör. Mustafa Serkan SEZER Üye
Öğr.Gör. Uğur KÖROĞLU Üye
Öğr. Gör. Umut DÖKEL Üye
Arş. Gör. Emre GÜNAY Üye
Öğr. Gör. Hasan KARAKUZU Üye
Öğr. Gör. Çağatay KONBUL Üye

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER KOMİSYONU

Öğr. Gör. Fatih ERDOĞAN Başkan
Öğr. Gör. Ceyda DEMİR Üye
Öğr. Gör. Sonay ÇALIŞOĞLU Üye
Öğr. Gör. Serkan BOZKURT Üye

DR. ÖĞR. ÜYESİ KADROSUNA ATANACAKLARI DEĞ. KOMİSYONU

ASİL ÜYELER
Prof. Dr. İsmail Hakkı ÖZÖLÇER Başkan
Doç. Dr. Kemal BARIŞ Üye
Dr. Öğr. Üyesi Emel KESİM Üye

ZONGULDAK MESLEK YÜKSEKOKULU YAYIN ALT KOMİTESİ

ASİL ÜYELER
Doç.Dr. Kemal BARIŞ Başkan
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa YÜCE Üye
Dr. Öğr. Üyesi Emel KESİM Üye
YEDEK ÜYELER
Doç. Dr. Okan SU
Dr. Öğr. Üyesi Bülent HANER
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin