ZMYO 2017-2018 Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Tek Ders Sınavına Girecek Öğrenci Listesi
2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI SONU TEK DERS SINAVINA GİRECEK ÖĞRENCİ LİSTESİ
Sıra Öğrenci No Adı Soyadı Programı Ders Kodu Ders Adı Dersin Sorumlusu
1 150154117013 DOĞUŞ EKİCİ Biyomedikal Cihaz Teknolojisi  ZBC245 Mikrodenetleyiciler I Öğr.Gör.Ahmet İlkkan Açıkgöz
2 150154117025 MEHMET ALİ SARIOĞLU Biyomedikal Cihaz Teknolojisi  ZBC245 Mikrodenetleyiciler I Öğr.Gör.Ahmet İlkkan Açıkgöz
3 160154117034 MEHMET ÜMİT GÖKÇİMEN Biyomedikal Cihaz Teknolojisi  ZBC245 Mikrodenetleyiciler I Öğr.Gör.Ahmet İlkkan Açıkgöz
4 140154215014 FURKAN KUŞÇUOĞLU Biyomedikal Cihaz Teknolojisi (II. Öğretim) ZBC121 Mesleki Matematik I Dr.Öğr.ÜyesiAfşin Kürşat Gazanfer
5 160154221014 BURAK AKBULUT Biyomedikal Cihaz Teknolojisi (II. Öğretim) ZBC245 Mikrodenetleyiciler I Öğr.Gör.Ahmet İlkkan Açıkgöz
6 150154114022 İREM BAKIRTAŞ Harita ve Kadastro  ZHK 130 Mesleki Matematik II Dr.Öğr.Üyesi Veli AKARSU
7 150154114036 ÖMER YAŞAR GÜLER Harita ve Kadastro  ZHK130 Mesleki Matematik II Dr.Öğr.Üyesi Veli AKARSU
8 150154114019 HAMİ KANBUR Harita ve Kadastro  ZHK130 Mesleki Matematik II Dr.Öğr.Üyesi Veli AKARSU
9 150154114032 OĞUZHAN ŞEKERTEKİN Harita ve Kadastro  ZHK130 Mesleki Matematik II Dr.Öğr.Üyesi Veli AKARSU
10 150154114050 YUSUF GEÇİCİ Harita ve Kadastro  ZHK130 Mesleki Matematik II Dr.Öğr.Üyesi Veli AKARSU
11 140154109005 AHMET EMRECAN TUNÇBACAK Harita ve Kadastro  ZHK214 Aplikasyon Öğr.Gör. Uğur Köroğlu
12 160154114028 MURAT TÜRK Harita ve Kadastro                                   ZHK216 Arazi Ölçmeleri IV Dr.Öğr.Üyesi Veli Akarsu
13 160154114030 MURAT ZABUN Harita ve Kadastro                                   YDL185 Yabancı Dil  I Öğr.Gör.Dinçer Biçer
14 161154114004 FATMANUR TOKAY Harita ve Kadastro                                   ZHK239 Fotogrametri Dr.Öğr.Üyesi Aycan Murat Marangoz
15 160154114034 NESRİN UZUNEL Harita ve Kadastro                                   YDL186 Yabancı Dil II Öğr.Gör.Dinçer Biçer
16 160154218035 NİYAZİ YILDIRIM Harita ve Kadastro (II. Öğretim) ZIY901 İşletme Yönetimine Giriş Öğr.Gör.Feriha Balekoğlu
17 150154119060 YUNUS EMRE SAĞLAM İnşaat Teknolojisi  ZIT205 Zemin Mekaniği I Öğr.Gör.Pelin Çıklabilikçi
18 140154108011 ÇAĞLAR UYGUN İnşaat Teknolojisi  ZIT229 Betonarmeye Giriş Öğr.Gör. Seda Duyar
19 160154119021 ERTAN OKUR İnşaat Teknolojisi  AİT182 Atatürk İ.İ.Tarihi  II Öğr. Gör. Hasan Karakuzu
20 160154119026 HAMZA DEMİR İnşaat Teknolojisi  ZIT101 Matematik I                       Dr.Öğr.Üyesi Afşin Kürşat Gazanfer
21 160154119032 İSA EVLİ İnşaat Teknolojisi  ZIT228 Yapı Metrajı ve Maliyeti Öğr.Gör.Pelin Çıklabilikçi
22 160154119051 SEDAT ENVEŞ İnşaat Teknolojisi  YDL186 Yabancı Dil II Öğr.Gör.Dinçer Biçer
23 160154119067 ONUR GÖKCE İnşaat Teknolojisi  ZIT101 Matematik I                       Dr.Öğr.Üyesi Afşin Kürşat Gazanfer
24 150154223009 BEGÜM KÖSE İnşaat Teknolojisi (II. Öğretim) YDL185 Yabancı Dil  I Öğr.Gör.Dinçer Biçer
25 150154223022 EREN ÇOMAK İnşaat Teknolojisi (II. Öğretim) ZIT205 Zemin Mekaniği I Öğr.Gör.Pelin Çıklabilikçi
26 150154223028 HASAN KAAN AKSU İnşaat Teknolojisi (II. Öğretim) ZIT209 Karayolu İnşaatı Öğr.Gör.Hüseyin Mungan
27 151154223001 HÜSEYİN FURKAN AYDIN İnşaat Teknolojisi (II. Öğretim)  ZIT204 Zemin Mekaniği II Öğr.Gör.Hüseyin Mungan
28 150154115079 RABİA NUR UĞUR İşletme Yönetimi ZİY118 Ofis Programları II Öğr. Gör.Umut Dökel
29 140154105021 CEM TEYMUR İşletme Yönetimi  ZİY230 Pazarlam Araştırması Öğr.Gör. Hasan Tezcan Uysal
30 140154105079 SİNAN SARI İşletme Yönetimi  ZİY235 Dış Ticaret İşlemleri Yönetimi Dr.Öğr.Üyesi Mustafa Yüce
31 160154115006 ALEYNA KORKMAZ İşletme Yönetimi  ZİY232 Üretim Yönetimi Öğr.Gör. Hasan Tezcan Uysal
32 160154115030 EBRU İL İşletme Yönetimi  ZİY248 Yönetylem Araştırması Öğr.Gör. Hasan Tezcan Uysal
33 160154115034 ELİF SAYDAM İşletme Yönetimi  ZLJ237 Çalışma Psikolojisi Öğr.Gör. Hasan Tezcan Uysal
34 160154115042 FERDANE ÇETİNKURT İşletme Yönetimi  YDL185 Yabancı Dil  I Öğr.Gör.Dinçer Biçer
35 160154115071 MERVE YEŞİL İşletme Yönetimi  ZIY232 Üretim Yönetimi Öğr.Gör. Hasan Tezcan Uysal
36 160154115074 NURDANE ÇETİNKURT İşletme Yönetimi  YDL185 Yabancı Dil  I Öğr.Gör.Dinçer Biçer
37 160154115102 ZEHRA KARAKAYA İşletme Yönetimi  ZIY115 Araştırma Yöntemleri Öğr.Gör. Hasan Tezcan Uysal
38 160154219018 UĞUR CAN KICIMAN İşletme Yönetimi (II. Öğretim) ZIY248 Yönetylem Araştırması Öğr.Gör. Hasan Tezcan Uysal
39 150154116004 ALİ BOZKURT Lojistik YDL185 Yabancı Dil  I Öğr.Gör.Dinçer Biçer
40 150154116060 MERT CAN AKIN Lojistik YDL185 Yabancı Dil  I Öğr.Gör.Dinçer Biçer
41 140154112043 TUĞBA SUNGUR Lojistik  AİT181 Atatürk İ. İ. Tarihi I Öğr. Gör. Hasan Karakuzu
42 160154116002 AHMET KOCAMAN Lojistik  YDL185 Yabancı Dil  I Öğr.Gör.Dinçer Biçer
43 160154116029 MUHAMMED EMİN BAYRAM Lojistik  ZLJ237 Çalışma Psikolojisi Öğr.Gör. Hasan Tezcan Uysal
44 160154116046 TUĞÇE GÖK Lojistik  ZLJ208 Lojistik Maliyet Analizi Öğr.Gör. Hasan Tezcan Uysal
45 150154220041 ŞEVVALNUR ŞAHİN Lojistik (II. Öğretim) ZLJ237 Çalışma Psikolojisi Öğr.Gör. Hasan Tezcan Uysal
46 160154220013 FERDİ DURAN Lojistik (II. Öğretim) ZLJ208 Lojistik Maliyet Analizi Öğr.Gör. Hasan Tezcan Uysal
47 160154220028 MELEK ŞAHİN Lojistik (II. Öğretim) ZLJ208 Lojistik Maliyet Analizi Öğr.Gör. Hasan Tezcan Uysal
48 160154220039 SELAHATTİN ÖZÇELEBİ Lojistik (II. Öğretim) ZLJ208 Lojistik Maliyet Analizi Öğr.Gör. Hasan Tezcan Uysal
49 160154220051 YASİR ÇARHACIOĞLU Lojistik (II. Öğretim) ZLJ208 Lojistik Maliyet Analizi Öğr.Gör. Hasan Tezcan Uysal
50 160154220061 ZELİHA HANDE KARATAŞ Lojistik (II. Öğretim) ZLJ208 Lojistik Maliyet Analizi Öğr.Gör. Hasan Tezcan Uysal
51 120154106036 UĞUR KAPUCU Maden Teknolojisi ZMD202 Maden İşletme III Doç.Dr. Kemal Barış
52 120154106038 ÜMİT TUNÇ Maden Teknolojisi ZMD223 Maden Yatakları Dr.Öğr.Üyesi Bülent Haner
53 130154106006 BARBAROS GÜVEN Maden Teknolojisi ZMD109 Mesleki Trigonometri Dr.Öğr.Üyesi Veli Akarsu
54 150154106023 METE GÜNEY Maden Teknolojisi TÜR181 Türk Dili  I Dr.Öğr.Üyesi Celal Can ÇAKMAKÇI
55 150154106041 UĞUR SAMET KOCA Maden Teknolojisi ZMD202 Maden İşletme III Doç.Dr. Kemal Barış
56 160154106042 AYHAN ÖZEN Maden Teknolojisi  ZMD109 Mesleki Trigonometri Dr.Öğr.Üyesi Veli Akarsu
57 150154118080 ÖZGÜR CİN Muhasebe ve Vergi Uygulamaları YDL186 Yabancı Dil II Öğr.Gör.Dinçer Biçer
58 160154222006 TUNAHAN ÖZELÇİ Muhasebe ve Vergi Uygulamaları ZMV101 Genel Muhasebe-1 Dr.Öğr.Üyesi Ahmet Bostancı
59 160154118016 CANAN YÜKSEL Muhasebe ve Vergi Uygulamaları                                       YDL185 Yabancı Dil  I Öğr.Gör.Dinçer Biçer
60 160154118029 ERAY AYGÜN Muhasebe ve Vergi Uygulamaları                                       ZMD901 Madencilik Bilgisi Doç.Dr. Kemal Barış
61 160154118032 FEYZULLAH BEKTAŞOĞLU Muhasebe ve Vergi Uygulamaları                                       YDL185 Yabancı Dil  I Öğr.Gör.Dinçer Biçer
62 160154118063 NECDET GÖKCE Muhasebe ve Vergi Uygulamaları                                       ZMV221 Finansal Yönetim Dr.Öğr.Üyesi Ahmet Bostancı
63 160154118067 OLCAY ŞAHHUT Muhasebe ve Vergi Uygulamaları                                       YDL185 Yabancı Dil  I Öğr.Gör.Dinçer Biçer
64 160154118079 SENA DEMİR Muhasebe ve Vergi Uygulamaları                                       YDL185 Yabancı Dil  I Öğr.Gör.Dinçer Biçer
65 160154118098 YELİZ AKTAŞ Muhasebe ve Vergi Uygulamaları                                       YDL185 Yabancı Dil  I Öğr.Gör.Dinçer Biçer
66 160154118068 OSMAN OĞUZHAN YILMAZ Muhasebe ve Vergi Uygulamaları                                       YDL185 Yabancı Dil  I Öğr.Gör.Dinçer Biçer
67 160154118059 METECAN TÜRKYILMAZ Muhasebe ve Vergi Uygulamaları                                       YDL185 Yabancı Dil  I Öğr.Gör.Dinçer Biçer
68 150154222010 HABİBE AYDIN Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (II. Öğretim) YDL185 Yabancı Dil  I Öğr.Gör.Dinçer Biçer
69 150154120046 NURSENA TEKİN Radyo ve Televizyon Programcılığı ZRT229 Kurgu Teknikleri II Öğr.Gör.Fatih Erdoğan
70 150154120019 MEHMET CELEPCİ Radyo ve Televizyon Programcılığı  ZRT101 İletişim Bilimine Giriş Öğr.Gör.İbrahim Alper Gedik
71 150154120029 ÖZGÜL KARAOĞLU Radyo ve Televizyon Programcılığı  ZRT212 Film Eleştiri ve Analizi Öğr.Gör.Fatih Erdoğan
72 160154120009 CEYDA VURAL Radyo ve Televizyon Programcılığı  ZRT212 Film Eleştiri ve Analizi Öğr.Gör.Fatih Erdoğan
73 160154120032 MUHAMMET TOKMAK Radyo ve Televizyon Programcılığı  ZRT229 Kurgu Teknikleri II Öğr.Gör.Fatih Erdoğan
74 160154120060 GÜLSÜM AKHUN Radyo ve Televizyon Programcılığı  ZRT229 Kurgu Teknikleri II Öğr.Gör.Fatih Erdoğan
75 160154120062 MERTALİ KOBAK Radyo ve Televizyon Programcılığı  YDL185 Yabancı Dil  I Öğr.Gör.Dinçer Biçer
76 160154224013 ESMA AY Radyo ve Televizyon Programcılığı (II. Öğretim) ZRT229 Kurgu Teknikleri II Öğr.Gör.Fatih Erdoğan
77 150154107015 ERSİN AKGÜN Turizm ve Otel İşletmeciliği TÜR181 Türk Dili  I Dr.Öğr.Üyesi Celal Can ÇAKMAKÇI
78 160154107041 ÖZLEM ALTAY Turizm ve Otel İşletmeciliği  YDL185 Yabancı Dil  I Öğr.Gör.Dinçer Biçer
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin